top of page

אודותינו

משתלת פאר

להגיע כדי להתייעץ,

להישאר כדי להרגיש את הטבע

ולהפוך אותו לשלכם

פגישת ייעוץ ללא התחייבות – בחירה מתוך שפע עצים ופרחים – ייעוץ לגינות גג ולגינות נוי העתקת עצים במקצועיות ובאחריות

משתלת פאר
משתלת פאר

נעים להכיר

מקצועיות, מומחיות והתאמה לצורכי הלקוח הם הבסיס ליצירת פריחה אביבית וייחודית במשך כל ימות השנה. משתלת פאר פועלת למעלה מחמישים שנה בתחום עיצוב הגינות, ומגישה לקהל לקוחותיה שילוב בין ידע עשיר ורחב של מייסד המשתלה לבין חדשנות בענף הגינון של דור ההמשך.

שורשים עמוקים של ותק וניסיון בעיצוב גינות נוי מבססים את מקומה בענף. גננים, מעצבי גינות נוי, גינות מרפסת וגג, מגיעים לייעוץ מקצועי בתחומים שונים כגון בקרת צמחייה, גיזום עצים, טיפול במזיקים (בהעדפה לריסוס אורגני) ובחירה נבונה של פרחים לשתילה במשך כל ימות השנה. השירות מוגש באדיבות ובמקצועיות ומוכיח את עצמו כל פעם מחדש בפריחה מחודשת.

צוות המשתלה בקי בסגנונות השתילה ובעונות הפריחה ומאפשר התאמה אולטימטיבית לכל גינה וגינות גג בפרט של שתילים ופרחים כאשר המטרה היא יצירת מרחב מגוון ופורח במשך כל ימות השנה. הייחודיות של המשתלה בא לידי ביטוי גם בגידול שיחים גדולים ועבותים העמידים בפני מליחות גבוהה אשר נותנים מענה לבעיות מידיות של מיסוך מליחות מהים. כמו כן, צוות המשתלה מומחה בהעתקת עצים ממקום למקום. הפעולה מבוצעת על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה על שלמותו של העץ, ייעוץ באשר למיקום, מעקב אחר תוצאות הביצוע עד להשלמת התהליך. המשתלה מגישה גם שירותי השכרה של צמחייה עבור אירועים ומתמחה בתחום (התאמה לסוג האירוע ולעיצוב הנדרש).

 

חווית הלקוח חשובה, ולכן מושם דגש על אסתטיקה עיצובית והפרדה בין סוגי הצמחים. הגישה נוחה, השירות קשוב ואדיב. מגוון הסוגים רחב וכולל צמחייה מקומית והכלאה בין צמחים המייצרת תוצרים מיוחדים. צוות המשתלה מעניק לווי מקצועי להתאמת צרכיו ולשביעות רצונו של הלקוח תוך התייחסות לנתוני השטח, עונות השנה, תערובות שתילה, התאמה לאקלים ולסביבה ועוד. המשתלה מהווה מקור ללמידה עשירה עבור לקוחות פרטיים ואנשי מקצוע בענף ומספקת צמחייה עשירה ואיכותית.

גינת ירק, גינת נוי, גינת גג, עציצים על המרפסת וכל רעיון אחר המוסיף חן לדירה ולבית מעשיר את מרחב המחייה ביופי, בעדינות, באסתטיקה ומהווה מקור להנאה ולסיפוק. משתלות ישראליות כיום משופעות בידע רחב- תוצר של ניסיון ובחידושים בענף, וזאת אם מדובר במשתלות שבחרו להניף את דגל המקצועיות בשער הכניסה שלהן.

 

כל משתלה והייחודיות שלה

משתלות ישראליות ניחנות בהתמקצעות ייחודית הנובעת מתשוקתו של בעל המשתלה לתחום ומהעדפותיו ובהיצע רחב של פרחים, שתילים, שיחים ועצים בהתאם למרחב הנתון, לידע וליכולת הטיפול במגוון הצמחייה. משתלת פאר ממוקמת בהרצליה ומהווה מרכז אטרקטיבי ויפהפה המשלב בין ידע עשיר בעיצוב גינות נוי וגג לבין מגוון רחב מאוד של סוגי צמחים מקומיים והכלאות שונות וייחודיות. המשתלה ידועה גם בשירותי השכרת צמחייה דקורטיבית טבעית לאירועים, התאמה ועיצוב, וכן מומחית גם בהעתקת עצים ובגידול שיחים גדולים המצליחים להתמודד ולתת פתרון לבעיית מיסוך של מליחות מהים. צלצלו כדי לברר.

bottom of page